WSPÓŁPRACA

Kim jestem i co mogę dla Ciebie zrobić?


Nazywam się Karolina Zajkowska i jestem fotografem kulinarnym oraz stylistą jedzenia. Zajmuję się także copywritingiem, projektowaniem graficznym oraz montażem krótkich filmów wideo. Od 2017 roku jestem ambasadorką łódzkiej gastronomii i recenzentem kulinarnym.

Gotowałam na antenach telewizji śniadaniowych, prowadziłam program "Gotowanie na budowie" dla słynnego łódzkiego Monopolis, a moje przepisy publikowane były m.in. w czasopiśmie Magazyn Kuchnia, wydawanym przez AGORA S.A. 

Od 2015 roku zajmuję się fotografią kulinarną i realizuję sesje zdjęciowe dla producentów ceramiki, szkła, żywności i lokali gastronomicznych. 


Wygrywałam konkursy kulinarne, pośród których za największy sukces uznaję wygraną w PIERWSZEJ BITWIE KULINARNEJ by Vienna House Andel's Łódź w Restauracji Delight, gdzie jurorami byli Joanna Ochniak (certyfikowany, międzynarodowy juror konkursów kulinarnych w WorldChefs, ambasadorka Kulinarnego Pucharu Polski) oraz Andrzej Polan (chef kuchni najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce, stały gość Dzień dobry TVN). Nagrodą było włączenie dania mojego zespołu do sezonowej karty prestiżowej restauracji Delight.


Sesja zdjęciowa


Każdą sesję poprzedzam konsultacjami i ustaleniem Twoich potrzeb. Jeśli masz już jakąś wizję, podoba Ci się konkretny klimat zdjęć — opowiedz mi o tym, a ja stworzę moodboard i na jego bazie wykonam sesję. Jeśli nie masz konkretnych pomysłów na sesję —, możesz w pełni polegać na mnie, zaproponuję kilka stylizacji i opowiem o mojej koncepcji na Twój produkt.


Stylizacja jedzenia / produktu

 
W swojej pracy skupiam się na detalach, tak by fotografowane jedzenie lub produkty wyglądały bardzo estetycznie, pysznie i kusząco! To wizualna atrakcyjność, że mamy na coś ochotę! Zdjęcia pachnące lukrem na ciepłym pączku, chrupiącą skórką z kurczaka, a może rustykalną kuchnią babci? Mogę stworzyć to wszystko dla Ciebie.
  
 


Pasja do jedzenia i estetycznych kadrów inspiruje mnie do działania i pozwala snuć piękne fotograficzne opowieści. Może kolej na opowieść dla Ciebie?


Karolina Zajkowska
spektrumwspolpraca@gmail.com
Zobacz moje portfolio na Behance