SodaStream i pyszne bąbelki!

wtorek, 15 grudnia 2015


Pamiętacie ten smak wody gazowanej pitej z sokiem w upalne dni, kiedy ciocia wprawiała w ruch duży zielony syfon? Ja zdecydowanie tak! Wiele razy próbowałam odnaleźć ten klimat, kupując latem szklaneczkę wody z mobilnego straganu na Piotrkowskiej, gdzie Pan w kaszkiecie zachęcał do spróbowania chłodnych bąbelków. Innym razem zabierałam się za poszukiwania właściwego syfonu w Internecie, ale zawsze coś odrywało moja uwagę...

Na szczęście – mam więcej szczęścia niż czasu! :)) Syfon do gazowania wody odnalazł mnie sam! Ale, ale! Nie byle jaki! Sam SodaStream! Jestem z niego tak zadowolona, że postanowiłam się podzielić opinią na jego temat z Wami.

Model jaki trafił do mnie, to biały SodaStream SOURCE, którego delikatnym i minimalistycznym designem jestem oczarowana! Świetnie wkomponuje się w moją nową kuchnię (o której opowiem Wam już niebawem).

Jak wiecie, od zawsze postuluję picie dużej ilości wody dla zachowania zdrowia i kreatywności! To dwie kwestie, bez których nasze życie traci na jakości! Dlaczego taka znowu ważna jest ta woda? Pewnie przeczytaliście już setki artykułów na ten temat, ale budowania dobrych nawyków nigdy dość! Odpowiednie nawodnienie to milion korzyści, począwszy od sprytnego i kreatywnego umysłu, obniżonego ciśnienia krwi i poziomu stresu, polepszonej koncentracji, przez uregulowaną przemianę materii, gładką skórę, silne mięśnie, aż po piękny uśmiech i błysk w oku! Jak widzicie, same korzyści!

Ponadto SodaStream pozwala nam chronić środowisko i żyć bardziej w zgodzie z naturą! Jakim cudem bąbelki mogą ratować faunę i florę? Ekspres posiada bezpieczną butelkę karbonizującą, która może być użytkowana przez 3 lata, co pozwala nam zaoszczędzić nawet do 2 tys. plastikowych butelek i aluminiowych puszek rocznie. Tak! Koniec licytowania się z domownikami, kto tym razem wynosi zgniecione butelki do segregatorów. Dodatkowo do ekspresu dołączony jest wymienny nabój z lekkiego aluminium, zawierający CO2, który bez problemu możemy zamienić na pełen. To dzięki niemu powstają orzeźwiające bąbelki! Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu na gwiazdkę – zdecydowanie polecam Wam SodaStream! Aby sprostać różnym gustom, producent oferuje kilka modeli o bardzo ciekawym designie. Choć osobiście uważam, że biały SOURCE jest najfajniejszy! Zerknijcie na ich stronę i wybierzcie coś dla siebie! Bądźmy eko przez cały rok.

Sprawdźcie koniecznie:

https://www.facebook.com/SodaStreamPolska
http://sodastream.pl/
#SodaStream#SposobNaWode #LykInspiracji #LekkaWoda2 komentarze