KULINARN ROZGRYWKI BLOGERÓW - ROZSTRZYGNIĘCIE - Spektrum smaku

KULINARN ROZGRYWKI BLOGERÓW - ROZSTRZYGNIĘCIE

09:24:00W ubiegłą sobotę 24 października 2015 r. miałam przyjemność brać udział w zapowiadanych już wcześniej Kulinarnych Rozgrywka Blogerów, organizowanych przez Vorwerk Polska Thermomix® w Studiu Kulinarnym Miód Malina w Warszawie. Podczas rozgrywek spotkałam 7 blogerek kulinarnych z całej Polski, wyłonionych spośród 50 zgłoszeń!

Do finału jednak nie przeszłam, danie zbyt proste w obliczu konkurencji - ale to nie koniec świata! ;) Doświadczenie bardzo fajne, rozmowa z jury o fotografii, zespole Báthory i pasji w życiu - bezcenne ;)  Szef Kuchni Jan Kuroń, Szef Kuchni Michał Bryś oraz Redaktor Naczelna magazynu "Kuchnia" Ewa Wagner to postaci, które wiele znaczą, a ich opinia tylko mnie podbudowała:)

Dzięki za propsy i tytuł najlepszej stylizacji - o to tu właśnie chodzi - Spektrum smaku to food design ;) nie zwalniam tempa i na tym rozbiegu buduje kilka fajnych projektów! ;) Stay tuned!

Więcej info: http://thermomix.vorwerk.pl/thermomix-r/thermomix-r-aktualnosci/wydarzenia/thermomix-kulinarne-rozgrywki-blogerow/

Spróbuj także innych przepisów

0 komentarze

Smakowało? Daj mi znać :)