Kwiaty i kawa, duet idealny! BLOOM BOX ŁÓDŹ

środa, 7 marca 2018


Dziś wszystko jest z sieciówki. Kawa z sieciówki, kanapka z sieciówki, majtki z sieciówki. Lubimy powtarzalność, niezależnie od jakości, bo daje nam... no właśnie - co nam daje?
- A no tandetę moi Państwo! :)

Jeśli macie dość dziadostwa, pragniecie liści palmy na marmurach z pięknym cappuccino każdego poranka - koniecznie dodajcie tą łódzką miejscówkę do swojej GOLDEN BUCKET LIST!

Dziś trochę na odwrót, mało o jedzeniu, dużo a zapachach i lifestyle'u. Mowa o WYBITNEJ i łamiącej konwenanse kwiaciarni BLOOM BOX (ul. Wólczańska 127), w której powitają Was odważni i zakręceni na punkcie roślin i designu floryści-artyści, absolutnie nie znających strachu przed eksperymentowaniem!


Zaglądając jednak do BLOOM BOX odkryjecie, że to również DESIGN. Nowoczesne regały pełne zieleni w towarzystwie industrialnych stołów robią wrażenie! Miejscówka absolutnie wybitna!
Grę świateł, złamaną lustrami perspektywę, do tego złoty sufit i wielkie piece kaflowe (pamiętające imprezki fabrykanckie) - PUENTUJE PYSZNA KAWA!

Ekipa postanowiła raczyć swoich gości kawą (i ciastkiem ze zdjęcia!), łamiąc stereotyp kwiaciarni, jako dziupli pełnej gipury i sztucznych frezji, gdzie tylko wchodzisz i wychodzisz. Jeeeezu, dobra ta kawa i dobry ten design, z resztą, zobaczcie sami. Tapety pożądam od pierwszego wejrzenia!

I tu wchodzę ja, cała na biało. Marmurowe ciastka od Spektrum Smaku już niebawem dołączą do zacnego grona BLOOM BOX! Teraz cappuccino na marmurze nabierze nowego znaczenia! :) Koniecznie obserwujcie nas na Instagramie, dużo tam zajawek z obecnych projektów!


Prześlij komentarz